יום שישי, 27 במרץ 2015

פירוש חלומות לפי הקבלה (פתרון חלומות)

קבלה בחלומות

~ החיים אינם אלא חלום

פשוטו כמשמעו, על פי ספר הזוהר! קבלה רואה את העולם הפיזי שלנו כאשליה, מגורים זמניים, מציאות לא אמיתית.

הקפה שלנו בבוקר, פקקי התנועה בערב כולם רק חלק מעולמי חלום וממדים שמפרידים אותנו מהמציאות המוחלטת. ממדים אלה נגישים במגוון דרכים, אחת מהן היא דרך מצב החלום.מטרת השינה
כאשר השמש תשקע והכוכבים ייתזו השמימה, חלק מהנשמה שלנו תעזוב את הגוף שלנו. גם אם אנחנו נשארים ערים, חלק מהנשמה עדיין תצא, וזו אחת הסיבות למה אנחנו מתחילים להרגיש יותר עייפים וסחוטים כשהלילה בא.

בזמן שינה בפועל, הזוהר מסביר כי 59/60 אחוז מהנשמה שלנו יצאה מהגוף, ונשארנו רק עם 1/60 שיקיימו אותנו מבחינה פיזית.

כאשר הגוף נמצא בתרדמת, השרשרות של הקיום הפיזי נשברות פתאום. הנשמה היא חופשית לעלות למקום גבוה מבחינה רוחנית בו תקבל תזונה, כוח, ותחליף את השמן מדי פעם.

למה יש צורך בטעינה?

במהלך יום טיפוסי, כאוטי, המגבלות של הזמן, מרחב ותנועה יוצרים לחץ על הגוף והנפש. קח את מושג הזמן למשל, זמן מחזיק אותנו כל הזמן תחת לחץ קיצוני. או שאתה משחק תופסת, או שאתה מנסה לעמוד בלוחות זמנים.

למה מצב החלום?

במהלך "הכוונון המטאפיסי" שלנו, הנשמה היא בתחום שמעבר לזמן והמרחב. העבר, הווה, והעתיד מאוחדים לאחד. הפנורמה של תוחלת החיים האנושית מוצגת באופן מלא מלידה ועד מוות.

לכן, בנוסף לטעינה, הנשמה לעתים קרובות מבחינה באירועים הצופים לנו בדרך, חיוביים ושליליים.

אז הצצות אלו מחלחלות אל הגוף, כאשר הן תופסות צורת חלומות.

רוב החלומות שלנו הם קומבויים. במילים אחרות, היבט אחד של החלום מורכב מאירועים, חוויות ומחשבות כפי שיתפסו בתודעה שלנו. וביניהם חזיונות של הנשמה שתשכון בתת המודע.

על פי הקבלה, חלומות מציעים לנו את ההזדמנות להבין את תכונות האופי השליליות שלנו. הם יכולים לעזור לנו ללמוד מה אנחנו צריכים לשנות כדי להתפתח מבחינה רוחנית. כמובן, אנחנו צריכים לדעת איך לקרוא, ולפרש את החלום כדי להבין אתה החכמה הזאת.

יתר על כן, אם לאדם אין כוונה או רצון לשנות או לחוות צמיחה ושינויים רוחניים (כנראה 95% מהעולם נשארים תקועים בקטגוריה זו), ויותר מכך, ההודעות שמועברות על ידי הנשמה הרבה יותר קשות לזיהוי. למעשה, אנחנו כנראה אפילו לא נזכור את רוב החלומות שלנו.

אמת ותוצאותיה

כל הפעולות השליליות שלנו כלפי אנשים אחרים מביאות להשלכות, כפי שמכתיב החוק האוניברסלי של סיבה ותוצאה.אנו יכולים להתעלם מהאמת הרוחנית הזו.

או אפילו לא להבין אותה.

יחד עם זאת, לכל מבט מקנא, מילה רעה, או התנהגות שלילית שאנו מכניסים שם בחוץ, יש תוצאה שלילית שווה בדרך אלינו. קח את זה כאפקט הבומרנג האולטימטיבי.

כל ההשלכות שמתנשאות מעל האופק הן מה שהנשמה שלנו תופסת בזמן השינה. השלכות רציניות באמת בדרך כלל ייצרו סיוטים.

אם אנחנו עם ראש פתוח, ניתן להסיק מההודעות בסיוטים שלנו מה אנו צריכים לשנות בעצמנו. שינוי רוחנו הוא הדרך היזומה כדי להסיט את ההשפעות השליליות.

דוד המלך היה אדם בעל אופי רוחני יוצא דופן. בכל פעם שהוא חווה סיוט מפחיד, הוא יכול היה ללקט את ההודעה ממנו ולעשות את התיקונים הרוחניים הדרושים בחייו.

מצד שני, ספר הזוהר אומר לנו שאדם שחוטא לעתים קרובות יוכל לראות חלום שמח כוזב, שיוביל אותנו הרחק מדרך האמת. עיקרון רוחני זה מוסבר בטקסט הזוהר הבא:

"מי שיוצא לטהר עצמו יטוהר מלמעלה, ומי שיוצא לטמא עצמו יטומא באופן דומה מלמעלה. "

Zohar II, 200a

ככל שהאדם יהיה רוחני יותר כך אמיתי יותר יהיה החלום שהוא יחווה.

כאשר אדם נחוש בהתנהגות מרוכזת בעצמו, אם הוא משועבד לאגו שלו, זה יטה את הכף של הכוח מהנשמה לגוף. לכן, זה יקשה מאוד על הנשמה לעלות בזמן השינה.

מלאי יומי

חכמת הקבלה מלמדת אותנו שכל לילה הנשמה שלנו עולה, היא נשאלת האם השגנו משהו רוחני במהלך היום הקודם. אם התשובה היא שלילית, הנשמה לא כיולה לקבל טעינה מלאה. ואנחנו מתעוררים עייפים ורדומים, ללא קשר למספר השעות שישנו. אנחנו מרגישים מוזנחים אף על פי שאנו בולעים ויטמנים ומבצעים פעילות גופנית.

(הסיבה שאנחנו לא חווים הגשמה מתמדת ואנרגיה בחיינו היא שאנחנו לא מכירים, ולכן אנחנו לא חיים על פי הכללים הללו של העולם הרוחני.)

על פי הזוהר, אם אדם לא חולם למשך שבעה ימים או יותר, סימן שהוא נשלט על ידי רצונות אנוכיים, וכחות שליליים עצומים כעט שולטים בו. מעשיו השלייליים עולים בהרבה על מעשיו החיוביים בכל יום.

אל תיכנס לפאניקה עדיין. רבים מאיתנו יכולים לחלום, אבל אנחנו לא יכולים לזכור זאת. הבעיה בתרחיש זה היה שיש חוסר תקשורת בין האדם ונשמתו. אם יש חוסר של למידה וצמיחה רוחנית בחייו של אדם, הוא לא יזכה גישה למידע בחלומותיו.

פתרון חלומות לפי הקבלה - אמת ושקרים

כל החלומות מכילים אמיתות ושקרים, על פי ספר הזוהר. חלומות המתרחשים בין השעות חצות ו 5 בבוקר בדרך כלל מכילים שיעור גבוה יותר של אמת.


רמות של חלימה

חלומות טבעיים
זוהי הרמה הנמוכה ביותר מבחינת מצב החלום. אנשים החולמים חלומות אלו הם בעיקר חומריים ועצמיים המחפשים חוויה בחלום. החלומות שלהם בדרך כלל עוסקים בחומר, בתוהו ובוהו של החיים שלהם, ובחרדות שתוקפות את המוח שלהם במהלך הערות.

סיוטים
חלומות רעים שבדרך כלל מתעוררים על ידי התנהגות שלילית אשר מונעת על ידי הכוחות השליליים שלנו ולעתים קרובות מלווה בלחישה באוזניים של כל הדברים שמפחידים ומענים אותנו.

חלומות פרובידנס
רמה זו מייצגת הודעות, אזהרות, ושיעורים לחיים. אנחנו צרים לעשות כל ניסיון לזכור את החלומות האלה ולספוג את המסר המועבר. אין זה נדיר שתתעורר באמצע הלילה לאחר שתחווה רמה כזו של חלום. במידת האפשר, כתוב אותו בפירוט, לעתים קרובות המסרים החשובות ביותר נמצאים בפרטים הקטנים.

חלומות נבואיים
רמה זו של חלום היא קשה להבנה ומקושרת באלו אשר הקדישו את חייהם לטרנספורמציה רחונית.


פירוש החלום - פירוש חלומות על פי הקבלה

פרוש חלומות הוא עניין עדין, ורק ידע רב יאפשר להבין את המסרים הנכונים, כיוון שהם מוסתרים בתוך החלום.
חלום שאינו מפורש דומה לאדם שקיבל חבילה סודית חשובה בלילה, ולא טרח לפתוח אותה.
אם יש לנו חלום טוב, ואחנו לא מספרים אותו למתורגמן, החלום נשאר במצב של פוטנציאל. וקשה יותר ליישים את האלמנטים החיוביים שבו בחיינו.

טיפ: אם אתם מנהלים יומן חלומות אתם תוכלו להביא אותו למפרש החלומות כדי שהוא יקבל תמונה טובה ורחבה יותר לגביכם ויוכל לייעץ לכם לגבי פירוש החלום באופן משמעותי יותר.

יתר על כן, אם אנחנו לא מבינים שהעבירו לנו מסרים דרך החלומות שלנו, אנחנו מחמיצים את הנתיב ואת הנקודה הספציפית של התיקון שבאנו להשיג בעולם הזה. במילים אחרות, ישנו היבט אופי פנימי בנו שצריך לעבור תיקון ושינוי. הדרך לחולל שינוי זה באה לידי ביטוי בחלומות שלנו. זה יכול להיות קונפליקט שצריך להיפתר ביננו לבין ידי. הסיבה לסכסוך יכולה להיות ההעקשנות שלנו, ואחנו אפילו לא מבינים את זה. או שעשוי להיות חוסר הזהירות ותשומת הלב שלנו כלפי האדם האהוב.

אם מצבים כאלה אינם נפתרים, והאופי שלנו נותר ללא שינוי, הדלת נשארת פתוחה לרווחה לתוהו ובוהו ושליליות שיש להגשים בחיינו.

זהירות בפרוש חלומות - גשו לפתרון חלומות מקצועי על פי הקבלה

כתוב שהיו 24 מתורגמנים של חלומות בירושמים בזמן הבית השני (כ-2000 לפנהס). אם החולם היה מספר את החלום לכל 24 המתורגמנים, ייתכן מאוד שהיה מקבל 24 פרשנויות שונות.

למרבה הפלא, חז"ל מלמדים אותנו, שכל 24 הפרשנויות באמת היו עובדוות בעולם הפיזי. כלומר, הפרשנות דרמטית לביטוי השפעות החלום בעולם הפיזי.

בחשבון זה, הזוהר אומר שפירוש החלום היא למעשה חשובה יותר מהחלום עצמו. לפיכך, מן הראוי שתעשה כל מאמץ כדי למצוא את האדם הנכון לפרש את החלום שלך. זה צריך להיות מישהו שבאמת אוהב אותך ודואג לך, או שהוא צריך להיותא דם רוחני בעל אהבה לאנושות כולה, כי הפשרנות תביא להשפעת החלום על החיים שלך.

חצי הכוס המלאה

על פי הקבלה, אנחנו לא צריכים לספר ליותר מאדם אחד את החלומות השליליים שלנו, כדי למנוע ביטוי פיזי.קודם כל לחברים שלו, כך שהם יביעו רצון טוב בהתבטואיות של סימן טוב.

לפיכך, חביו של אדם צריכים לאשר את הפרשנות הטובה, וכך הכל יהיה בסדר.

זוהר השני 200a

אם לאדם יש חלום רע מאוד, הוא לא צריך לדבר על זה באופן ישיר, זה יכול להיות מסוכן מבחינה רוחנית, על פי הקבלה.

אדם לא חייב גם לדבר על העתיד, על מנת שלא להגביל את עצמו. במקום זאת, המתורגן צריך להמליץ בצורה חיובית על מה שהחולם צריך לעשות בהווה.


אדם שאוהב אותך תמיד יפרש את החלום שלך באור חיובי יותר, וזה חשוב מאוד.. דוגמא, אם הייתה תאונה, זה יכול להתפרש לא כתואנה פיזית, אלא כמשהו רוחני שאת צריך לעובד עליו ולתקן בחיים שלך.


זוכרים החלומות החיוביים שלנו

בסיפור מפורסם בתנ"ך, יוסף ראה בחלום שהוא יהפוך לשליט גדול. הוא בעצם הפך לשליט של כל מצרים 22 שנים מאוחר יותר.

לפיכך, ספר הזוהר העתיק מסביר כי זה יכול לקחת אפילו 22 שנים לפני שחלום שהתגשם - אבל ישנה אזהרה: עלינו לזכור את החלום.

על פי הזוהר, כל עוד אנו זוכרים את החלומות שלנו בעולם התחתון, הם יזכרו בעולום העליון.

קובע הזוהר:

חלום שאינו נזכר באותה המידה יכל לא להחלם, ולכן חלום נשכח ונעלם מהתודעה אף פעם לא מתממש. יוסף שמר לכן חלומו טרי בזכרונו, אף פעם לא שכח אותו, כך שעזר לו להתגשם, והוא כל הזמן חיכה להתגשמותו.

זוהר השני, 199b

השליטה החלומות שלך

על פי הזוהר, יש לנו את כל היכולת לשנות את האיכות של החלומות שלנו. ישנם מספר כלים שאתה יכול להשתמש בהם לפירוש החלומות בלילה.(1) התבוננות והתבוננות:

בכל בוקר, הקבלה קובעת, שהנשמות שלנו חוזרות כמו יצירה חדשה לגמרה.

עם זאת, אם אדן לא ישפוט את עצמו באופן יזום בכל ערב לפני השינה, אז הוא לא יפעיל שיקול דעת לאורך כל היום.

לכן, לפני שאתה נרדם, בדוק את ההתנהגות השלילית שלך ביום שעבר. עשה חשבון של המעשים שלך. היה כנה עם עצצמך וחפש פעולות אנוכיות ואגואיסטיות. בצע בעצמך שינויים, אפילו שזה יכול להיות כשה לאגו שלך

שאל שאלות על כל בעיות שאתה מתמודד עמן. תהיה יותר ספציפי בשאלות, יעל יותר את התשובות כדי שתוכל להיות שלם עם עצמך.
.

אם אתה צריך עזרה, בקש את זה. תראה לאור את הבורא לקבלת סיוע. לך מעבר אל אגו והספק שלך. ברגע הנשמה שלך תצא מהגוף, זה יהיה הזמן והרמה בה ניתן יהיה לענות על השאלות שלך.

יותר קשה לנו לעבוד על עצמנו, באופן יזום, בשעתי הלילה, רגוע יותר יהיה בלב הים במהלך היום.

תפילה ומדיטציה קבלית:

ישנם קסמים מיסטיים שונים שאנו יכולים להפעיל בכל לילה לפני שנלך לישון. תצורות ייחודיות אלו של אותיות יכולות להיאמר באופן מדיטיבי ולעורר כוחות חיוביים שיעזרו לרומים את נשמותינו לרמות גבוהות יותר של תודעת חלום. ברמות נשגבות אלו ההודעות היו מדויקות ואמיתיות יותר. יתר על כן, אנו נצית השפעות רוחניות קורנות שיביאו אנרגיה טובה מאוד לחיינו.

להלן תעתיק מדיטבי שאתה יכול לנצל בכל ערב.

אחד אדוני אליהנו אודני ישראל כאן

קרא או סרוק את האותיות הללו ועורר את ההשפעות הרוחניות שלהן.

אודות חיבור זה

ישנו כוח אמיתי שגורם לנו לישון בכל לילה, כדי לאפשר לנשמה שלנו לפנות את הגוף. באמירה או חזות מדיטיבית של מילים אלו, אנו מייחסים "חבל טבור" לנשמה שלנו, כך שהיא תחזור, במלואה, ותמלא את החלל שהותירה אחריה.

על פי הקבלה, יש לנשמות רמות ושכבות שונות. לכן, רק חלק מהנשמה שלנו חוזרת בכל בוקר, אשר בדרך כלל מהווה אנרגיה נמוכה יותר שמתבטאת בעייפות באדם. תחשוב על זה במונחים של נורה. נורה של 500 ואט מייצרת יותר אור מאשר נורה של 100 או 25 ואט. ללא כלים מסוימים, הקבלה אומרת שהנשמות שלנו לא מגיעות חלשות. כך, החיים שלנו לא מלאים באור ואנרגיה כפי שאנו מקווים.
חיבור "חבל טבור" יכול לעזור לפתור את הבעיה.

בנוסף לכך שמילים אלו מחזירים את הנשמה שלנו במלואה לגוף, מילים אלו יכולים להפעיל כוחות רוחניים שיזינו את כל 248 הגידים הגוף שלנו.

מקסם את האפקט

אם אנחנו מטפחים רגשות חולים לפני שאנחנוהולכים לישון, אנחנו מונעים גם מהנשמות את הרמה לעולמים העליונים במהלך הלילה. לכן, עלינו לוותר על כל הכעס שלנו כלפי אחרים, לא משנה כמה מעצבן הם עשויים להיות. כמו כן, אנו חייבים לבקש סליחה מאותם אנשים להם אנו כבר גרמנו כאב דרך הקנאה שלנו, חוסר הסובלנות שלנו, התחרותיות והאגוצנטריות שלנו.

חשוב להכיר בכך שסליחה מתייחסת אל כל מה שהתרחש, בין אם מכוון או מקרי, דרך מילות או באמצעות פעילות גופנית, בגלגול הזה או בגלגולים קודמים.

(, אם אתה עדיין לא מרגיש קשר למושג של חיים קודמים אני מבקש סליחה בכל מקרה. זכור, בורות של החוק היא לא תירוץ. אז אל תשחק בסיכויים. אתה יכול להפסיד או לזכות. ברגע שאתה תתחיל להשיג תוצאות, אתה מתחיל להרגיש יותר פתוח לרעיון.)

סריקה או קריאת ספר הזוהר

יש פסוקים ואותיות בספר הזוהר עם כוח רוחני עצום שעוזר לנו לנצל את השינה ככלי רוחני חזק.

קטע מיוחד מהזוהר הקדוש מוצג להלן. תקרא או תסרוק אותו. ולאחר מכן קרא את הקטע הרלוונטי כל הפעולות יסייעו לנשמה שלך להגיע לגבהים נשגבים בחשכת הלילה.

"ורוחו הייתה מוטרדת"

תקציר

קטע זה עוסק ברוח הבעייתית של נבוכדנצר, שנגרמה על ידי חוסר היכולת שלו לפרש את החלום שלו. הרב יצחק טוען כי מלכים וראשי מדינות מהעת לעת קיבלו הבזקים מן העולם הנסתר, אשר בדרך כלל ניתנים רק לנביאי ישראל.

הרלוונטיות של קטע זה

בכל לילה, הנשמה שלנו עולה לעולמות עליונים, בהם היא מקבלת חלום עם הודעות שיכולות להשפיע עלינו במאמצים הרוחניים שלנו. בהתאם לפעולות שלנו ואת האינטראקציות והחוויות שחווינו במהלך היום הקודם, הודעות אלו יכולים לקדם או לעכב את המאמצים שלנו. פעולות חיוביות מעוררות הודעות נבואיות של אמת, ואילו התנהגות שלילית מעוררת הודעות שקריות ומניפולטיביים בחלומות. כאן אנו מקבלים סיוע בעשיית שימוש חיובי בשינה שלנו, כך שהחלומות שלנו יכולים לספק הצצה אמינה אל העתיד.

תנאים פיסיים:

יש להימנע משינה במיטה לא נקייה. כל צורה של טומאה רוחנית או פיזית היא אבן שואבת לחלומות רעים. זה לא טוב לישון עירום, בגדים מספקים הגנה מפני כוחות שליליים, במיוחד עבור ילדים. בנוסף, אכילת ארוחה כבדה לפני השינה "שוקלת" את הנשמה במאמציה להיות חופשית מאילוצים גופניים.

בימוי החלום:

אנחנו יכולים לאמן את עצמנו בזמן החלימה לכוון או לשנות חלקים מסוימים בחלום, הסטת סצנות שליליות לחיובייות. באמצעות יותר שליטה על ההתנהגות שלנו במהלך היום, נקבל יותר שליטה גם בלילה.

ניקוי פיזי לאחר השינה:

כאשר אדם ישן, הנשמה עוזבת את הגוף. על פי הקבלה, זה שווה ערך ל1/60 מוות. כאשר אנחנו מתעוררים לאחר השינה, והנשמה חוזרת, אנרגיה זו של מוות עדיין נשארת על קצות אצבעות. לפיכך, כל מה נוגעים בו מקבל אנרגיה שלילית. הדרך היעילה ביותר להסרת הכוח השלילי הזה היא על ידי שפיכת מים מתוקים מזכוכית או כד פעם אחת על יד ימין, לאחר מכן שמאל, ולחזור על הליך זה עוד פעמיים. זה צריך להיעשות בכל בוקר.

להסיט שליליות מהחלום:


אם יש לנו חלום שמציג שפיטה כבדה ונגטיביות, זה יכול לעבור על ידי ביצוע של פעולות חיוביות. נתינת צדקה כמו כסף או עזרה לנזקקים עוזרת גם כן.


נושאי חלום משותפים וסמלים
פעמים רבות, האירועים בחלומות שלנו, אף שאנו מאמינים שהם שליליים הם למעשה די חיוביים. חלומות כרוכים במציאות של הנשמה שבה הכללים והמשחק שונה. בואו עכשיו נחקור בקצרה כמה מהנושאים והסמלים המקבלים הגדרה על ידי הקבלה:

חלום חוזר
כאשר חלום ספציפי אינו מתפרש, זה כמו מכשיר פקס בחיוג חזור. אם הודעה לא התקבלה, היא נשלחת שוב.
חלומות חוזרים מצביעים על היבט שלילי בהתנהגות, והוא חזור על עצמו שוב ושוב. אם החלום שלך חוזר על עצמו, אבל יש בו שינויים, זה אומר שאתה שינית היבט כלשהו בהתנהגות שלך.

חווית פחד
נסה להיות מרוכז יותר בניסיון להבין על מה החלום.

רוחות רעות ושדים
אדם לא צריך לדבר בחלום עם ישויות מפחידות. זה אומר שיש אנרגיה שלילית בחדר השינה. בדוק את המקום ונקה אותו. שרוף מרווה בחדר ושא אותו בכל רחבי החדר כשאתה מכוון את העשן לפינות. כפי שאתם מנחשים בחדר עם מרווה, אתה יכול לעשות מדיטציה עם האותיות הבאות:

סיוט של ילד
אם לילד יש סיוט, או שהוא רואה "דברים מפחידים" בלי לספר סיפורים, נקו את חדר השינה שלו. שאלו את הילד אם משהו מציק לו. שרפו מרווה וחזרו על התהליך שהוזכר קודם.

אנשים שהלכו לעולמם נתנו לך משהו: זהו סימן חיובי. זה אומר שהם נותנים לך משהו שהם הצליחו להשיג בחייהם.

גסיסת קשישים: אם אדם ישן גוסס או מת, זה יכול להיות מסר עבורך שייתכן מאוד שבקרוב תעזוב את העולם הזה.

דם:זה בדרך כלל סימן טוב, כלומר מזון וברכה. עם זאת, זה יכול להיות להשתנות לפי החלק המדמם בגוף.

אלימות: יכול להיות שאתה מוקף באויבים, או שאתה אלים וצריך לשנות את ההתנהגות שלך.

ענבים:
1.לבן או ירוק: סימן חיובי להצלחה.
שחור או סגול: זה יכול להיות סימן שלילי (אם החלום מתרחש כאשר הענבים לא בעונה) אזהרה שמשהו משתמש, בעיקר עם ציפורים אוכלות את הענבים האלו.

רימון:
זה אומר שאתה תרוויח הרבה חוכמה או תבצע מעשים חיוביים וטובים.

צבעים:
(א) רוב הצבעים הם חיוביים.
(ב) אור כחול הוא לא חיובי. זוהי אינדיקציה לעין רעה, או פסק דין רע בדרך שלך. עין רעה מתייחסת לאותם מבטים לא כל כך ידידותיים שאנו מקבלים מאחרים שמקנאים. על פי קבלה, המבטים השליליים האלה ישפיעו לרעה על החיים שלנו.
נחשים:
זהו סימן חיובי. זה מצביע על כסף, שגשוג והצלחה. אם הנחש נושך אותך, זה אומר שאתה תקבל כפול ממה שהובטח במקור אליך. אם הנחש הוא נהרג, אז בהזדמנות זו להצלחה או לקבלת כסף מוסרת.

להינשא בן זוג לשעבר:
זה אומר שמה שלא הצליח בחיי הנישואין הקודמים חוזר על עצמו במערכת היחסים החדשים שלך. כישלון זה נוגע תלכונות בסיסיות שאתה נכנס לעולם הזה כדי לתקן ולהתעלות כגון: חוסר סבלנות, שקר, מרמה, חוסר סובלנות, קור רוח, סקסיזם, חוסר רגישות וכו 'החלום הזה הוא לא סימן בשבילך להתחתן שוב בן הזוג לשעבר, אלא להגדרה עצמית. החלום אומר לך, לבדוק טעויות, ולוודא שתפסיק לחזור על אותן פעולות התנהגות שליליות. אתה מקבל כעת הזדמנות חדשה כדי לתקן אותם.
גמל:
משמעות דבר היא כי האדם היה אמור למות, אבל ניצל. זה יכול גם להיות שאדם עלול לאבד את חפציו.
פיל:
משמעות דבר קרה נס, שמתרחש או יתרחש. לעתים קרובות, כאשר ניסים מתרחשים בחיינו, אנחנו לא מודעים להם. פילים רבים אומר שניסים רבים התרחשו.
חתול:
שונה פסק הדין עליכם בשמים.
גוף של מים:
זה חיובי אם הנהר או הים שקטים; זה טוב גם אם הצבע הוא שקוף או בצבע טורקיז. אם הוא סוער, שחור, או מלוכלך, זה לא חיובי.

הזוהר קובע שראיית נהר בחלום משמעותו שלום מתקרב.

בריכה:

אם המים לא מלוכלכים, זה מאוד חיובי. זה אומר שרוח טובה ואנשים חיוביים מקיפים אותך.

תספורת (שלך):

תלוי בהקשר של החלום, ומה שהאדם עושה בחייו, יכול להיות שאתה הולך לפתוח פתח לצמיחה. אם זה גם הזקן שלך, אותו צמיחה תתקיים לאנשים הקרובים אליך.

יחסי מין עם בן משפחה:

התלמוד כותב שיש שלושה דברים שיכולים לתת לנו טעם של גן עדן. אלה הם: להיות בשמש; עונג ביום השבת; וקיום יחסי מין, מה שיכול להיות החיבור הרוחני הגבוה ביותר ואחדות בין בעל ואישה.

האנשים שאתה רואה בחלום הם לא באמת האנשים עצמם, אלא נציגים. לדוגמא, אב מייצג את האנרגיה של החוכמה, אמא מייצגת את האנרגיה של ההבנה. אז פירושו של החלום היא שאנרגיה עצומה תבוא לחיים שלך.

קיום יחסי מין עם האישה של החבר:

זה אחד מסובך. אם אתה טיפחתה מחשבות מיניות עליה לפני כן, זה כמובן שלילי. אם לא היה לך מחשבות כאלה, זה מצביע על כך שתוכל להיות מורם לרמה גבוהה יותר של התודעה שלך. עם זאת, אתה לא צריך להתעכב על החלום, ושיהיה ברור בראש שלך שאין שום פוטנציאל למערכות יחסים פיזית ממשית!


להיות עירום:

(א) התלמוד אומר שאם אתה עירום בארץ ישראל, זה אומר שאתה עירום וחופשי מהשליליות-דבר טוב מאוד.

(ב) אם אתה מחוץ לארץ ישראל, אתה עירום מחיוביות-לא דבר טוב.

אם יש איתך מישהו חסר חשיבות בזמן שאתה עירום, והוא נחשב פרט חסר משמעות. הפעולה שאתה עושה היא חשובה. אם אתה עושה משהו חיובי, זה חלום חיובי. אם היית עוסק בפעילות שלילית, החלום הוא כמובן לא חיובי.


שתיית שמן: אם אדם חולם על שתיית שמן, יכול להיות שאשתו בוגדת בו.

שיכור: אם אתם חולמים שמישהו שיכור, זה סימן שאתה יכול לקבל ממנו הרבה כסף. אם אתה בעצמך שיכרו, זה אומר שאתה תינצל מהצרות שלך.

התנ"ך
אם ספר התנ"ך(תורה) נופל על הרצפה, זה עניין רציני מאוד. בין היתר, זה יכול להיות שאשתך בהריון, או שהיא איבדה את ההריון.

עיניים או דגים
שניהם אזהרות של העין - הערוץ לכוח ההרסני והרע של הקנאה.

או שאתה:

(א) הקורבן: מישהו סביבך שונא אותך, מקנא, או שאינו מסכים עם הפעולות שלך ורוצה להפריע או להרוס את מה שאתה עושה.

או

(ב) אתה מבצע עין הרע: זה עדיין הרסני, אפילו לעצמך. יתר על כן, האנרגיה השלילית פוגעת בך כך שזה תרחיש ללא מנצחים.


הערה: דגים יכולים להוות גם סימן טוב מאוד של ברכה. זה תלוי בשאר החלום (כל התמונה), כמו גם מה שקורה בחייו של האדם האם הוא עובד על עצמו להפיכה לאדם טוב יותר ומפתח עצמו מבחינה רוחנית.

נשימה מתחת למים: זה מצביע על כך שאינך בשליטה על המגבלות של חמשת החושים - אינדיקציה חיובית מאוד.

ביצה: משמעות הדבר היא שהבקשה או הרצון שלך יתגשמו. ביצה שבורה אומרת שהמשאלה כבר התגשמה.


הערה: דגים יכולים להיות גם סימן טוב מאוד של ברכה. זה תלוי בשאר החלום (כל התמונה), כמו גם את מה שקורה בחיים אם של האדם שהוא עובד על הפיכה לאדם טוב יותר ולפתח את עצמו מבחינה רוחנית.

נשימה מתחת למים:

זה מצביע על כך שאינו בשליטה של ​​המגבלות של חמישה חושים-אינדיקציה חיובית מאוד.

ביצה:

משמעות דבר היא שמעה את הבקשה או הרצון שלך ותתגשם. ביצה שבורה אומרת שהמשאלה כבר הגשימה.

נעליים:

נעליים מייצגות את החברים; נשמה תאומה, או כל שותפות הדוקה אחרת. אם אתם מחפשים את הנעליים שלכם, אתם מחפשים את בן הזוג.

חיים קודמים:

זהו מסר המזהיר אותך לא לחזור על טעויות שנעשו בחייך קודמים. אתה צריך לשנות משהו בהתנהגות שלך ובהשקפה על חיים.

נפילה:

נפילה מציינת מחזור שנע כלפי מטה בחיים שלך. זה לא חיובי. יש לנקוט בצעדים מתקנים לגבי התודעה שלך והניהול של חייך.

אתה עולה למעלה:

עולה כלפי מעלה מסמן כי אתה במגמת עלייה בחיים שלך, סימן חיובי.

עף:

הזוהר קובע שיש לנו את כל היכולת המולדת לטוס, אבל כל עוד אנחנו לכודים על ידי האשליות של קיום פיזי, יכולת זו היא פוטנציאל לא ממומש. תעופה מייצגת שאתה חופשי ממגבלות. לא משנה במה אתה מעורב מה שביקשת, זה הדבר הנכון.

מרגיש טוב:

היה לך מה שנראה כמו חלום שלילי, אבל כשאתה קם בבוקר, הרגשת טוב. משמעות הדבר היא כי החלום היה חיובי דווקא.

2 comments:

  1. מצטער אבל רוב הדברים שכתבת לא נכונים והבנת אותם לא נכון, כדאי שתרכוש ידע בסיסי ביהדות לפני שאתה נכנס לדברים שלא הרבה נכנסים אליהם...לתקן טעות טעות אני לא אוכל לצערי כי יש הרבה

    השבמחק
  2. חלמתי על שתי צבעים כחול וצהוב

    השבמחק